Bayrak Kürdan ve Kürdan Bayrak 2013 yılında Sılajans Baskı Çözümleri altında entegre çözümler üreten hızlı, güvenilir ve takım çalışmasıyla bütünleştiren, Farkı fark yaratarak gösteren bir hizmet firmasıdır. Firmamız siz değerli müşterilerimiz için iletişimin ve çözümün her alanında varız. Hizmet verdiğimiz konu çizgimizden ayrılmadan uzman kadromuz ile tüm istek ve sorunlarınıza tek noktadan çözüm sağlama prensibi ile çalışmaktayız. Daima ön planda olan hijyen,kalite, güvenilirlik ve süreklilik firmamızın sizlere yansımasıdır.

Bugüne kadar birçok firmaya reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

Tüm çözüm ihtiyaçlarını tek bir yapı altında yapıyoruz. Her proje için büyük çözümler var. Bayrak Kürdan en iyisi olmaya ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaya devam edecektir. Firmamız İsteğe Özel Olarak Kişilere ve Firmalara Özel Logolu 4 Renk Baskılı Bayrak Kürdan Üretmektedir. Ürün Tanıtımlarında, Davetlerde, Toplantılarda V.B. Kutlama Organizasyonlarında Reklam, Tanıtım Olarak Çok Kullanılmaktadır.